2011-06-27

Eski sevgiliyi geri döndürme taktikleri

Eski sevgiliyi geri döndürme taktikleri


Eski sevgiliyi geri döndürme formülü; Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü | Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanmak | Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Yolları
Eski sevgiliyi geri döndürme
Eski sevgiliyi geri döndürme taktikleri
Eski sevgiliyle yeniden birlikte olmak oldukça zor bir iştir. Bu zor işe kalkışmadan önce gerçekten onunla yeniden birlikte olmak istediğinizden emin olmalısınız. Eğer onda size çekici gelen birşeyin olduğunu düşünüyor ve gerçekten eski sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız, ilk olarak eski ilişkinizin bir değerlendirmesini yapmalısınız.
Eski sevgiliyi geri döndürmek için onunla ilişkiniz süresince ilişkinizin istikrarını ve sağlığını bozan ve ayrılmanıza neden olan sebeplerin ne olduğunu iyi belirlemelisiniz. Bu değerlendirme kesinlikle onu suçlama  yada onu haksız görme işlemi değildir. Bu değerlendirme, işe nereden başlayacağınızın değerlendirmesi olacaktır.
Birçok ilişkinin bitmesi belirli sebeplere bağlı görünmez çoğu zaman. İlişkideki genel uyumsuzluk bahane edilir ilişkiyi bitirmek için. Aslında gerçek bu değildir. İlişkinin bitmesinde mutlaka ve mutlaka belirli bir sebep yada sebepler vardır. Ancak kimi zaman kişi kendisine yada karşısındakine gerçeği ifade edemediği için sebepsiz yere öylece bitiverir ilişki.
 Bundan dolayı eski sevgiliyle yeniden ilişki kurmak isteyen kişi olarak siz, daha önce sevgilinizle neden ayrıldığınızı genel sebeplere bağlamadan iyi analiz etmelisiniz. Burada elde edeceğiniz sonuçlar, eski sevgilinizi geri kazanmanızda oldukça etkili olacaktır.
Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü” isimli kitap sayesinde ayrıldığınız sevgilinizin bilinçaltını, sizinle tekrar sevgili olmak istemesi yönünde kolaylıkla etkileyebilirsiniz. Uygulaması sonderece kolay taktiklerden oluşan bu kitap, eski erkek arkadaşınızı geri kazanmak için tam olarak ne yapmanız gerektiğini kafanızı hiç karıştırmadan kısa ve anlaşılır bir dille öğretecektir.

Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü” isimli kitabım  amacı; ilişki koçları tarafından pahalı seanslarda öğretilen bu bilgileri, internet kullanıcılarına oldukça uygun bir ücret karşılığı sunmaktır. Böylece alt gelir düzeyindeki bir bayan bile, dışarıda pahalıya satılan bu bilgilere kolaylıkla sahip olabilmektedir.Eski sevgilinizi yeniden kazanmak için kitabı buradan indirebilirsin.

Peki erkekler eski sevgiliyi geri döndürmek için ne yapacak?

Eski sevgiliyi geri döndürme taktikleri sadece hanımları ilgilendirmiyor elbette...Eski sevgiliyi geri döndürmek isteyen pek çok bey de eski sevgiliyi geri kazanma yolları aramakta.Yukarıda tavsiye ettiğim kaynak sadece hanımlar için hazırlanmış..Erkekler için ise önereceğimiz kaynak olan, Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı içeriğindeki taktikleri uygulayıp çok kısa zamanda eski sevgilinizin size dönmesini sağlayabilirsiniz.

1 yorum:

Sizde bir yorum bırakın.Sizin yorumlarınıza önem veriyoruz.Teşekkürler.